• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


Endüstri Gazetecileri Derneği  tarafından hazırlanan “Sanayi Medya Ödül Töreni” Ankara merkezli Üretim, Ticaret, İstihdam, AR-GE, Savunma ve Ekonomi bakış açısıyla Ankara’ya değer katan kurum ve kuruluşların değerlendirildiği sanayi odaklı ilk ödül törenidir.

Ödül Törenimizde, 2021 ve 2022 ilk çeyreği değerlendirilerek 20 dalda ödül verilecektir. Ödüller bağımsız bir komisyon tarafından ele alınıp  saha ekiplerimizin yaptığı araştırmalar neticesinde başarılı olmuş olan adaylarımızı “7 Ekim Cuma günü  saat 16.00'daTeknopark Ankara toplantı salonunda” düzenleyeceğimiz törenimizde kamuoyuna açıklanacaktır. Törenimize iştirak edecek olan Devlet Büyüklerimiz, Milletvekillerimiz, OSB, TGB, STK ve  üst düzey bürokratlarımız tarafından ödül sahiplerine ödülleri takdim edilecektir.

Sanayi Medya Ödül Törenimizde, Juri Özel Ödülü, OSB Ödülü, Sanayici Ödülü, İş İnsaını Ödülü, Firma Ödülü Savunma Ödülü,  İhracat Ödülü, Ticaret Ödülü, Teknokent Ödülü, Ar-Ge Ödülü, Yatırımcı Ödülü, Eğitim Ödülü, Devlet Adamı Ödülü, İletişim Ödülü, Fuar Ödülü, Tv  Ödülü,  Gazete Ödülü, Gazeteci Ödülü, Haber Sitesi Ödülü, Haber Ajansı Ödülü olarak toplamda 20 dalda ödül verilecektir.

https://www.sanayimedya.com/icerik/sanayi-medya-odulleri.html


Ankara Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 18,6123   18,6458
EURO 19,4206   19,4556
       
Özlü Sözler
BAŞKANIN KALEMİNDEN

Temellerini neredeyse 10 yıl önce, 2013 yılında attığımız Endüstri Gazetecileri Derneği, sizlerin güven ve desteğiyle büyüyor.

 

Endüstri muhabirliğinin çatı kuruluşu olma hedefiyle yola çıktık. Sektörümüzün en maharetli, önde gelen ve tecrübeli gazetecilerini yanımıza alarak oluşturduğumuz kadromuzla, günden güne büyümenin gururunu yaşıyoruz. 

 

Daha öncesinde hiçbir platformda dillendirilmeyen ve ayrı bir alan olarak görülmeyen endüstri gazeteciliğine açtığımız parantez ile sektör emekçileri ile kol kola yürüyoruz. 

 

Amacımız ekonomi ve finans muhabirliğinden ayrı bir dal olduğunu vurguladığımız endüstri muhabirliğinin tanınırlığını artırmaktır. 

 

Endüstri gazeteciliğinin yıldızını parlatmayı, sektöre dahil basın mensuplarımızla ilişkilerimizi güçlendirmeyi ve endüstri muhabirliği alanında oluşturduğumuz networkü güçlendirmeyi hedefliyoruz. Bununla birlikte düşünce, iletişim ve basın özgürlüğünün Türkiye’de tam anlamıyla yerleşmesini de temenni ediyoruz. 

 

Türkiye'nin sanayi basınına duyduğu ilgiyi artırma idealleri ekseninde, 

EGD'ye destek veren herkese sonsuz teşekkür ediyoruz.Ümit UÇAR

Okunma Sayısı: 341YAZARIN DİĞER YAZILARI

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Köşe Yazıları
Son Ziyaretçi Yorumları
Akın Sezer
Saygı değer dernek yöneticileri ve hemşerilerim yaklaşan yeni yılınızı kutlar, yeni yıl Kırşehirin kaderini kırarak göç veren bir il değil kendi kendine yeten, eğitimde geleceğine güvenle bakan bir il statüsünde görmek dileğiyle tüm Kırşehirlilerin yeni yıllarını kutlar saygılar sunarım

Ersoy Gezer
Sayın başkanım ve değerli üyeler çalışmalarınızda başarılar dilerim bir kırşehirli sanatçınız olarak yanınızda oldugumu belirtir tüm kırşehirli hemşerilerime sevgi ve saygılar sunarım

Gürsel Tek
Siteniz çok güzel olmuş emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Reklam

Endüstri Gazetecileri Derneği (EGD)

© Copyright 2022  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır.


Top