• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


Endüstri Gazetecileri Derneği  tarafından hazırlanan “Sanayi Medya Ödül Töreni” Ankara merkezli Üretim, Ticaret, İstihdam, AR-GE, Savunma ve Ekonomi bakış açısıyla Ankara’ya değer katan kurum ve kuruluşların değerlendirildiği sanayi odaklı ilk ödül törenidir.

Ödül Törenimizde, 2021 ve 2022 ilk çeyreği değerlendirilerek 20 dalda ödül verilecektir. Ödüller bağımsız bir komisyon tarafından ele alınıp  saha ekiplerimizin yaptığı araştırmalar neticesinde başarılı olmuş olan adaylarımızı “7 Ekim Cuma günü  saat 16.00'daTeknopark Ankara toplantı salonunda” düzenleyeceğimiz törenimizde kamuoyuna açıklanacaktır. Törenimize iştirak edecek olan Devlet Büyüklerimiz, Milletvekillerimiz, OSB, TGB, STK ve  üst düzey bürokratlarımız tarafından ödül sahiplerine ödülleri takdim edilecektir.

Sanayi Medya Ödül Törenimizde, Juri Özel Ödülü, OSB Ödülü, Sanayici Ödülü, İş İnsaını Ödülü, Firma Ödülü Savunma Ödülü,  İhracat Ödülü, Ticaret Ödülü, Teknokent Ödülü, Ar-Ge Ödülü, Yatırımcı Ödülü, Eğitim Ödülü, Devlet Adamı Ödülü, İletişim Ödülü, Fuar Ödülü, Tv  Ödülü,  Gazete Ödülü, Gazeteci Ödülü, Haber Sitesi Ödülü, Haber Ajansı Ödülü olarak toplamda 20 dalda ödül verilecektir.

https://www.sanayimedya.com/icerik/sanayi-medya-odulleri.html


Ankara Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 18,6123   18,6458
EURO 19,4206   19,4556
       
Özlü Sözler
ÜYEMİZ UMUT KARAKÜLÂH'TAN BÜYÜK BAŞARI

 

Endüstri Gazetecileri Derneği Ankara Temsilcisi ve Zafer Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Umut Karakülâh, Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı (TÜSİAV) tarafından “Üstün Hizmet ve Başarı Beratı” ile ödüllendirildi. TÜSİAV Yönetim Kurulu Başkanı Veli Sarıtoprak, Zafer Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Umut Karakülah’a “Üstün Hizmet ve Başarı Beratı” takdim ederken yaptığı konuşmada, basının ve STK’ların öneminden bahsetti. Sarıtoprak, özgür, tarafsız basın organlarının ve gazetecilerin varlığının ülke demokrasileri açısından dördüncü kuvvet olduğunun altını çizdi.

   

MEDYADAKİ ÜSTÜN BAŞARISI ÖDÜLE GÖTÜRDÜ

TÜSİAV olarak basının değerini her zaman bildiklerini ve basın mensupları ile seviyeli ilişkilerde bulunmaya özen gösterdiklerini belirten Başkan Sarıtoprak, “Başarılı kişiler her zaman ödüllendirilmelidir. Marifet iltifata tabidir. Zafer Gazetesi’nin kurucularından olan ve medyadaki üstün başarılı hizmetlerinden ötürü Umut Karakülah’a TÜSİAV olarak bu beratı layık gördük ve kendisine medya hayatında başarılar diliyoruz” dedi.

   

KARAKÜLÂH: "TARAFSIZLIĞIMIZI KORUMAYA ODAKLIYIZ"

“Üstün Hizmet ve Başarı Beratı”nı TÜSİAV başkanı Veli Sarıtoprak’ın elinden alan Karakülah’a ise böyle bir ödüle layık görülmesinden ötürü memnuniyetlerini dile getirdi. Karakülah “Tarafsız ve doğru bir şekilde gazetecilik yapmaya çalışıyoruz. Demokrasimizi taçlandırmak ve mesleğimizi daha üst seviyelere çıkartmak adına Sivil Toplum Kuruluşları’nın (STK) önemini çok iyi biliyor ve onların yapmış oldukları özverili çalışmaları kamuoyuna doğru bir şekilde ulaştırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Beni bu ödüle layık gören başta duayen Başkanımız Veli Sarıtoprak’a ve kıymetli Yönetim Kurulu üyelerine teşekkürlerimi sunuyor, aldığım bu özel ödül ile daha da şevkle çalışacağıma sizler huzurunda kamuoyuna söz veriyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Ödül töreninde Başkan Sarıtoprak’a TÜSİAV Yönetim Kurulu Üyesi & Kadın Platformu Başkanı Füsun Şener, TÜSİAV Yönetim Kurulu Üyesi & Bilim ve Teknoloji Platformu Başkanı Cemil Sedefoğlu, TÜSİAV Basın Başdanışmanı & Üye Platformu Başkanı, Medya İletişim Başkan Yardımcısı Kadriye Ciritci, TÜSİAV Vefa Platformu Başkanı Esra Zeynep Özdemir ve TÜSİAV Platformlar Koordinatörü & Hukuk Platformu Başkanı Av. Celalettin Solmaz da eşlik etti.Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Köşe Yazıları
Son Ziyaretçi Yorumları
Akın Sezer
Saygı değer dernek yöneticileri ve hemşerilerim yaklaşan yeni yılınızı kutlar, yeni yıl Kırşehirin kaderini kırarak göç veren bir il değil kendi kendine yeten, eğitimde geleceğine güvenle bakan bir il statüsünde görmek dileğiyle tüm Kırşehirlilerin yeni yıllarını kutlar saygılar sunarım

Ersoy Gezer
Sayın başkanım ve değerli üyeler çalışmalarınızda başarılar dilerim bir kırşehirli sanatçınız olarak yanınızda oldugumu belirtir tüm kırşehirli hemşerilerime sevgi ve saygılar sunarım

Gürsel Tek
Siteniz çok güzel olmuş emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Reklam

Endüstri Gazetecileri Derneği (EGD)

© Copyright 2022  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır.


Top