logo
logo
Haberler


SANAYİ MEDYA ÖDÜLLERİ/ ANKARA

Endüstri Gazetecileri Derneği tarafından hazırlanan “Sanayi Medya Ödül Töreni” Ankara merkezli Üretim, Ticaret, İstihdam, AR-GE, Savunma ve Ekonomi bakış açısıyla Ankara’ya değer katan kurum ve kuruluşların değerlendirildiği sanayi odaklı ilk ödül törenidir.

Ödül Törenimizde, 2021 ve 2022 ilk çeyreği değerlendirilerek 20 dalda ödül verilecektir. Ödüller bağımsız bir komisyon tarafından ele alınıp TUİK, TOBB ve saha ekiplerimizin yaptığı araştırmalar neticesinde başarılı olmuş olan adaylarımızı “7 Ekim Cuma günü  Teknopark Ankara / İvedik OSB toplantı salonunda” düzenleyeceğimiz törenimizde kamuoyuna açıklanacaktır. Törenimize iştirak edecek olan Bakanlarımız, Milletvekillerimiz, Siyasi Parti Temsilcilerimiz, OSB, TGB, STK ve  üst düzey bürokratlarımız tarafından da ödül sahiplerine ödülleri takdim edilecektir.

Sanayi Medya Ödül Törenimizde, Juri Özel Ödülü, OSB Ödülü, Sanayici Ödülü, İş İnsaını Ödülü, Firma Ödülü Savunma Ödülü,  İhracat Ödülü, Ticaret Ödülü, Teknokent Ödülü, Ar-Ge Ödülü, Yatırımcı Ödülü, Eğitim Ödülü, Devlet Adamı Ödülü, İletişim Ödülü, Fuar Ödülü, Tv Ödülü,  Gazete Ödülü, Gazeteci Ödülü, Haber Sitesi Ödülü, Haber Ajansı Ödülü olarak toplamda 20 dalda ödül verilecektir.
Okunma Sayısı: 327

44.192.79.149


DİĞER HABERLER